Srpski tandem presudio Partizanovom rivalu - Plavšić pogodio, Kuzmanović ''pakovao''

Sportske.net 16.10.2022  |  Sportske.net

Jedan od Partizanovih rivala u Grupi D Lige konferencija, ekipa Slovackog, danas je pretrpela peti poraz u 12 odigranih mečeva šampionata Češke.

Slovacko je kao gost poraženo od ekipe Ostrave rezultatom 3:1, a veliku ulogu u ovom trijumfu domaćeg tima imali su srpski internacionalci. Ostrava je povela već u šestom minutu golom Almasija, a dvadeset minuta kasnije prednost je duplirao nekadašnji fudbaler Crvene zvezde Srđan Plavšić. Kod oba gola asistent je bio 33-godišnji Nemanja Kuzmanović i Ostrava je vrlo brzo povela sa 2:0. Da sve bude teže po ekipu Slovackog, njihov levi bek Jan Kalabiška je u 37.