Nejmar rešio veliki derbi na Parku prinčeva! Brazilski as za veliko slavlje u Parizu, Marsej ostao sa igračem manje

Kurir 16.10.2022

Poslednji meč 11. kola u francuskoj Ligi 1 obeležio je derbi između Pari Sen Žermena i Olimpika iz Marseja na ''Parku prinčeva''.

Ekipa Kristofa Galtijea slavila je minimalnim rezultatom 1:0 (1:0). Prvo poluvreme pripalo je domaćoj ekipi. PSŽ je imao nekoliko izglednih prilika za gol, prvo je u 28. minutu Mbape uputio udarac, ali je Lopez uspeo vrhovima prstiju da izbije loptu u korner. Zatim je u 35. minutu prečka bila saveznik gostiju, nakon šuta koji je uputio Mesi iz slobodnog udarca. Kada se očekivalo da će se na odmor otići sa rezultatom 0:0 usledio je šok za gostujuću ekipu. Igrala se