Jovanović nakon 19 primljenih trojki: Spremali smo se za to da što više zaustavimo Baskonijin šut za tri poena! (foto)

Hot sport 19.10.2022  |  HotSport

Šef stručnog štaba Crvene zvezde, Vladimir Jovanović, izneo je svoje utiske nakon poraza od Baskonije u Vitoriji rezultatom 92:75.

Crvena zvezda je prošlog petka imala priliku da gleda svog večitog rivala kako gubi od Baskonije u Vitoriji, a tada se moglo videti da se španski klub najviše oslanja na šut za tri poena, ali Jovanović ističe da nikada tako nešto nije video ranije: “Baskonija je imala sjajno drugo poluvreme u kojem je postigla 12 trojki. Nisam tako nešto video ranije. Pravili smo neke greške, pogotovo u poslednje dve četvrtine što je direktno uticalo na naš poraz“ započeo je, pa