Mitrogol ne prestaje da rešeta: Novi gol srpskog napadača – ovaj put je žrtva Aston Vila! (video)

Hot sport 20.10.2022  |  Andrej Žepačkić

Forma ponovo u uzlaznoj putanji! Fudbaleri Fulama na svom stadionu igraju utakmicu 12. kola Premijer lige protiv Aston Vile.

Poveli su u prvom poluvremenu. Igrao se 36. minut, a crno-bele iz Londona u prednost je doveo Rid. Na poluvreme se otišlo sa rezultatom 1:0. Posao igračima Fulama dodatno je olakšan nakon crvenog kartona Daglasa Luiza u 63. minutu. Samo pet minuta kasnije upisao se u strelce i Aleksandar Mitrović. Mitrogol je izborio penal, a onda uz malo sreće i pogodio gol Vile sa bele tačke. Srpskom fudbaleru ovo je osmi gol u ovoj sezoni Premijer lige. U 87. minutu rezultat je