Srbin stavlja piksija na muke! Minut na terenu mu je bio dovoljan za remek delo! Bliži se Mundijal, ima li mesta za njega? (video)

Kurir 21.10.2022
Srbin stavlja piksija na muke! Minut na terenu mu je bio dovoljan za remek delo! Bliži se Mundijal, ima li mesta za njega…

Nije dobijao pozive za prethodna okupljanja, ali Dejan Joveljić ovogodišnjim partijama stavlja na muke selektora Dragana Stojkovića.

Nedavno je proglašen za fudbalera godine LA Galaksija i, iako je uglavnom ulazio u igru sa klupe za rezervne igrače, ove sezone je postigao 16 golova u svim takmičenjima, a poslednji u plej-ofu prvenstva. Na utakmici četvrtfinala protiv Los Anđelesa postigao je u 85. minutu, samo minut nakon što je ušao u igru, prelep gol sa ivice kaznenog prostora za 2:2, ali njegova ekipa je na kraju ipak poražena. Joveljić je primio loptu pred kaznenim golom rivala, brzo se