Никад бруталнија и праведнија казна! Дали отказ фудбалеру чим су сазнали да је тешко болестан, ФИФА их због тога уништила!

Курир 21.10.2022
Никад бруталнија и праведнија казна! Дали отказ фудбалеру чим су сазнали да је тешко болестан, ФИФА их због тога уништила!

Турски суперлигаш, Гиресунспор, суочио се са драконском казном због срамног поступања према фудбалеру који се разболео.

Члан елитног ранга фудбала у Турској довео је у јануару ове године бразилског фудбалера Жан Пјера (24) на позајмицу од годину и по дана из Гремија, али када су чули да му је дијагностификован рак тестиса, одлучили су да му дају отказ. "Неке ситуације се у животу једноставно догоде као знак. Након свих прегледа и потписа уговора са Гиресунспором, мали тумор је откривен. Ситуација је деликатна, али шансе за опоравак је висока. И опоравићу се. Моја одлука је да се

Прочитајте још

Кључне речи

Спорт, најновије вести »