Bez pobednika u derbiju kola: Drezgić doneo bod Brđanima, Ratkov strelac za tsc u Bačkoj Topoli!

Kurir 22.10.2022

TSC i Čukarički su remizirali rezultatom 1:1 (1:0) na otvaranju 16. kola Mozzart Bet Superlige Srbije na stadionu u Bačkoj Topoli.

Ponovo su dva pretendenta za Evropu pokazala zašto su u samo vrhu srpskog fudbala. Od samog starta smo gledali pravu evropsku utakmicu, koju su međutim, odlučili prekidi. TSC je u prvom poluvremenu došao do gola nakon kornera, dok je Čukarički u drugom na istovetan način došao do izjednačenja. Vodeći pogodak na meču postigao je Petar Ratkov u 25. minutu nakon asistencije sjajnog Luke Ilića, koji zaista briljira od kad se vratio u srpski fudbal. Izjednačujući gol