Luda utakmica u Firenci - Jović strelac za "violu", Inter u poslednjim sekundama došao do pobede

RTS 22.10.2022

Luka Jović doneo izjednačenje "violi" u 90. minutu utakmice, ali je Inter odneo pobedu 4:3 u poslednjim sekundama utakmice u Firenci. Lautaro Martinez upisao dva gola i asistenciju za Inter, "viola" se dva puta vratila iz rezultatskog zaostatka, na kraju gosti odneli sva tri boda.

Neverovatan meč odigrali su Fjorentina i Inter, a gosti su do pobede došli u poslednjim sekundama sudijske nadoknade. Dva puta su izabranici Vičenca Italijana jurili prednost nero-azura, Luka Jović u 90. minutu uspeo da izjednači na 3:3, ali ni to nije bilo dovoljno "violi" da osvoji bod. U petom minutu nadoknade, Henrik Mkitarijan je postigao prvi gol u dresu Intera i doneo svojoj ekipi velika tri boda u Firenci. Gosti su odlično ušli u meč i posle 15. minuta