Jović uzalud pogodio – Inter slavio u „ludom meču“ u Firenci /video/

Sputnik 22.10.2022

Fudbaleri Fiorentine doživeli su poraz od Intera u derbiju 11. kola Serija A rezultatom 4:3. Spektakularan meč odigran je na stadionu „Artemio Franki“, a srpski reprezentativac Luka Jović postigao je gol za 3:3 u 90. minutu, na asistenciju Nikole Milenkovića.

Taman kada se činilo da će dva tima podeliti bodove, Henrih Mhitarijan je pogodio u 94. minutu i doneo je velika tri boda nero-azurima. Ipak, ono što sasvim sigurno raduje selektora Dragan Stojkovića Piksija i sve u Srbiji, jeste što se Luka ekspresno oporavio od povrede koju je zadobio pre nedelju dana. Ušao je na teren u 53. minutu umesto Dankana i uspeo je da pronađe put do mreže pre početka sudijske nadoknade. Na kraju je ipak Inter bio tim koji se radovao