VIDEO Luda utakmica: Jović akrobatski pogodio u 90. minutu, Inter šokirao Fjorenitnu komičnim golom

Nova 22.10.2022  |  Autor:Oliver Mijušković

Au, kakva je ovo utakmica bila Fudbaleri Intera pobedili su Fjorentinu u gostima sa 4:3 u meču 11. kola Serije A, a uzbuđenja je bilo na pretek.

Inter je poveo golom Nikola Barele već u drugom minutu, a asistent je bio Lautaro Martinez. Činilo se da se Fjorentini sprema potop kada je Lautaro udvostručio prednost u 15. minutu, ali se onda sve okrenulo. Najpre je Artur Kabral pogodio iz penala, pa se na poluvreme otišlo sa rezultatom 2:1 za goste. U 53. minutu šansu je dobio Luka Jović, a od početka utakmice na terenu je bio srpski štoper Nikola Milenković. Džonatan Ikone je doneo izjednačenje „violi“ u 60.