Magija Nemanje Radonjića srušila Udineze! Srbin ušao sa klupe i majstorijom poveo Torino do pobede na teškom gostovanju (video)

Kurir 23.10.2022
Magija Nemanje Radonjića srušila Udineze! Srbin ušao sa klupe i majstorijom poveo Torino do pobede na teškom gostovanju…

Fudbaleri Torina pobedili su večeras na gostujućem terenu Udineze sa 2:1, u utakmici 11. kola Serije A.

Torino je poveo u 14. minutu golom koji je postigao Ola Ajna, a domaći su izjednačili pogotkom Đerara Deulofeua u 26. minutu. Pobedu Torinu doneo je Pjetro Pelegri golom u 69. minutu, na fenomenalnu asistenciju Nemanje Radonjića, koji je sa puno osećaja, iz prvog dodira poslao loptu prema mladom Italijanu. Srpski reprezentativac je ušao u igru u 61. minutu, osam minuta pre nego što je upisao asistenciju koju možete da pogledate na sledećem snimku na vremenu 1:46.