Kakav šamar za Partizan! Crno-beli surovo kažnjeni za brojne promašaje protiv Javora, prokockali dva gola prednosti! (video)

Kurir 23.10.2022

Crno-beli su se obrukali na stadionu u Humskoj, jer su prokockali dva gola prednosti i pobedu protiv gostiju iz Ivanjice: Partizan - Javor 3:3 (2:1).

Fudbaler gostiju Luka Gojković je dva minuta pre kraja regularnog toka utakmice kaznio brojne promašaje domaćih, u čemu se posebno isticao najbolji strelac Partizana Rikardo Gomeš, koji je u nekoliko navrata bio i veoma sebičan. Uzbudljivo prvo poluvreme u Humskoj ulici. Gosti su već u šestom minutu došli do prednosti nakon šokantnog projektila sa više od 20 metara, koji je uputio fudbaler Javora Lazar Nikolić. Bio je to evrogol, lopta je završila u rašljama, a