Rus sa „mađarskom formulom“ prvi prošao kroz cilj: „Bili smo prebrzi“

Sputnik 28.10.2022

Rus Stanislav Čerčesov napravio je podvig u Grupi H, pošto je Ferencvaroš u nadmetanju sa Monakom, Zvezdom i Monakom, prvi prošao kroz cilj. Remi sa Kneževima u Budimpešti (1:1) obezbedio je ekipi nokaut fazu Liga Evrope i dok su navijači kao koreografiju postavili Formulu 1 u bojama Ferenca, Rus je objasnio šta je bila tajna uspeha.

Imao je mađarski predstavnik gol zaostatka na poluvremenu utakmice 5. kola protiv Monaka na svom terenu, nakon što je Ben Jeder matirao Dibusa u 31. minutu, što je ujedno bio rezultat s kojim se otišlo na odmor. A onda je na scenu stupilo iskustvo bivšeg selektora Rusije Stanislava Čerčesova koji je obavio razgovor sa svojim fudbalerima i umirio ih, jer se videlo da „gore u želji“ da što pre izjednače i tako dođu do plasmana u nokaut fazu. Upravo su ih želja i