Zvezda eliminisana iz Evrope: Crveno-beli nemoćni u Kneževini, Monako prejak za srpskog šampiona! Video

Kurir 03.11.2022

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su od Monaka u utakmici 6. kola Lige Evrope rezulatom 4:1 Tri pogotka za domaćina postigao je sjajni Foland u 5. i 27. i 87 minutu, a autogol postigao je Milan Rodić u 50. minutu nakon šuta Golovina.

Jedini pogodak za Zvezdu postigao je Kanga sa penala u 54. minutu. Monako je poveo u petom minutu golom Folanda posle velike greške golmana Milana Borjana koji je loše procenio let lopte i izleteo u prazno. Domaći su posle toga imali inicijativu, Visam Ben Jeder postigao je gol u 15. minutu, ali je pogodak poništen zbog ofsajda. U 27. minutu Foland je udvostručio prednost. Posle nesigurne intervencije Zvezdine odbrane Krepin Dijata je asistirao Folandu kome nije