Partizan odigrao 1:1 i izborio nokaut fazu Lige konferencija

Dnevnik 03.11.2022  |  Tanjug

BEOGRAD: Fudbaleri Partizana plasirali su se u šesnaestinu finala Lige konferencija, pošto su večeras na svom terenu odigrali bez pobednika, 1:1 u meču poslednjeg, šestog kola grupe D grupne faze ovog takmičenja protiv ekipe Slovačkog.

Gol za Partizan postigao je Bibars Natho 41. minutu iz penala, a izjednačenje gostima doneo je Milan Tomič u 83. Keln i Nica odigrali su u Nemačkoj 2:2. Golove za Nicu postigli su Gaetan Labord u 40. i Bilal Brahimi u 43. Pogotke za Keln dali su Denis Huseinbašić u 48. i Ondrej Duda u 60. minutu. Nica je prva sa devet bodova, koliko ima i drugoplasirani Partizan, ali francuski klub ima bolji međusobni skor. Nica će igrati u osmini finala Lige konferencija, dok će