Partizan osigurao evropsko proleće: Ekipa Slovackog pokazala zube u nastavku i iz Beograda nosi jedan bod! (video)

Hot sport 03.11.2022  |  Andrej Žepačkić

Težak meč za crno-bele! Fudbaleri Partizana remizirali su protiv ekipe Slovackog, 1:1, te tako obezbedili šesnaestinu finala Lige konferencije i evropsko proleće.

Protivnika će saznati u ponedeljak na žrebu. Na početku meča, dominirao je Partizan, ali bez neke preterane ideje. Prvu iole ozbljniju priliku imali su gosti u 19. minutu. Ubačena je lopta sa strane, nekako prošla kroz šesnaesterac, na nju je natrčao Holcer, ali je Belić fenomenalno uklizao i možda sprečio vođstvo Slovackog. Nakon toga se nastavio period u kojem se vodila velika borba na sredini terena. Prvu ozbiljniju šansu crno-beli su imali u 26. minutu. Menig