Amerika ima novog šampiona: Najluđa završnica nekog finala poslednjih godina! U 128. minutu pao gol, a na penalima - ludilo! Video

Kurir 06.11.2022
Amerika ima novog šampiona: Najluđa završnica nekog finala poslednjih godina! U 128. minutu pao gol, a na penalima - ludilo…

Los Anđeles FK pobedio je ekipu Filadelfije Union u finalu MLS lige, nakon uzbudljive penal završnice, rezultatom 3:3 (2:2, 3:0 u penal seriji).

Ekipa iz Los Anđelesa tako je došla do prve titule prvaka Sjedinjenih Američkih država u istoriji. Ovogodišnje finale MLS-a predstavljalo je sasvim sigurno jednu od uzbudljivijih finalnih utakmica u poslednje vreme. Los Anđeles je vodio u dva navrata golovima Akoste i Murilja, međutim gosti su se oba puta vraćali preko Gazdaga i Eliota, čiji je gol za 2:2 u 85. minut značio da će meć otići u produžetke. A u produžecima se dogodila luda završnica. Prvi produžetak