Perfektni Partizan protutnjao kroz Čačak

Sputnik 06.11.2022

Košarkaši Partizana produžili su niz nepobedivosti u ABA ligi na gostovanju u Čačaku protiv Borca gde su rutinski slavili sa 81:62. Sa pola gasa su puleni Željka Obradovića rešili ovo gostovanje i upisali šestu vezanu pobedu u regionalnom takmičenju.

Crno-beli su od starta bili u vođstvu, ali su meč definitivno prelomili nekih tri i po minuta pre kraja kada su napravili seriju i pogodili tri vezane trojke za najvećih 18 poena razlike - 70:52. Čačani su parirali crno-belima koliko su mogli, ali su tokom utakmice najviše prišli crno-belima na tri poena razlike u finišu druge četvrtine. I tu je Partizan dodao gas i na poluvreme otišao sa prednošću 42:34. Najbolji kod crno-belih bili su Danilo Anđušić i Uroš