Crvena zvezda na dva seta od lige šampiona: Srpske šampionke potvrđuju razliku u kvalitetu u odnosu na Slovenke

Kurir 08.11.2022

Odbojkašice Crvene zvezde od 20 časova igraju revanš meč drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona protiv Kamnika.

Crveno-bele su savladale Slovenke u prvom meču u Sloveniji, rezultatom 3:1, tako da u Beogradu važe za apsolutnog favorita za plasman u najjače evropsko klupsko takmičenje. Za ostvarenje cilja, Zvezdi je potrebno da osvoji dva seta, dok bi u slučaju poraza 3:1 ili 3:2 morao da se igra zlatni set. Trener Ratko Pavličević oprezan je pred revanš meč i pored velike prednosti. – Atmosfera u ekipi je dobra i svi sa nestrpljenjem čekamo revanš utakmicu. Očekuje nas