Bajernu dovoljno poluvreme, briljirao Gnabri, a Veljković i Mane zabrinuli selektore!

Sportske.net 08.11.2022  |  Sportske.net

Fudbaleri Bajern Minhena savladali su Verder iz Bremena sa ubedljivih 5:1 u 14. kolu nemačke Bundeslige.

Bavarci su poveli u šestom minutu pogotkom Džamala Musijale koji je preciznim udarcem pogodio desni donji ugao Verderovog gola. Samo četiri minuta kasnije posle sjajne akcije gostiju po desnoj strani lopta je otišla na drugi bok do levog beka Antonija Junga, a on doveo Verder do izjednačenja. Kao da je primljen pogodak razljutio ekipu Julijana Nagelsmana. Krenuo je Bajern sa žestokim napadim, a idealnu priliku da vrati prednost domaćima imao je napadač Erik Maksim