Tadić majstorski pogodio, ajaks zatajio! Kapiten reprezentacije Srbije dao atraktivan gol na početku meča (video)

Kurir 09.11.2022

Fudbaleri Ajaksa remizirali protiv Vitesea (2:2) u 13. kolu holandske Eredivizije.

Već u šestom minutu Dušan Tadić je iskoristio asistenciju Bergvajna, pošto je u stilu napadača utrčao kroz peterac i skrenuo loptu nogom za vođstvo Ajaksa - 1:0. Klub iz Amsterdama je nakon toga promašio tri velike šanse preko Klasena, Berghausa i Kudusa, pa je usledila kazna. Ajaks je ponovo igrao sa mnogo oscilacija i prelako dozvolio rivalu da dođe do gola. Tako je Manhof u 25. minutu postigao pogodak za 1:1, što je bio i rezultat prvog poluvremena. Prethodno je