Haos u Torinu! Stanković psovao sudiju na srpskom: "j.... ti mater", pravio cirkus i dobio crveni karton! Gol Radonjića (video)

Kurir 09.11.2022
Haos u Torinu! Stanković psovao sudiju na srpskom: "j.... ti mater", pravio cirkus i dobio crveni karton! Gol Radonjića…

Bivši fudbaler Crvene zvezde i reprezentativac Srbije Nemanja Radonjić bio je strelac vodećeg gola za Torino, koji je na svom terenu u prvenstvu Italije pobedio Sampdoriju sa 2:0.

Radonjić je mrežu tima iz Đenove, čiji je trener Dejan Stanković, pogodio u 29. minutu susreta. Sa leve strane je probio, ušao u sredinu, odigrao dupli pas sa Vlašićem, a onda iz okreta prevario Audera. Konačan rezultat je postavio Hrvat Vlašić u 59. minutu. Radonjić je član "bikova" od letos i ovo mu je drugi gol u Seriji A. Prvi je postigao pre dva i po meseca protiv Kremonezea. Za Torino je dobro branio Vanja Milinković-Savić, dok za Sampdoriju igrao Filip