Šou u komšiluku! Utakmica kakva se retko viđa: Čak osam golova, 3:0 na poluvremenu, pa onda ludnica u nastavku

Kurir 12.11.2022

Fudbaleri Veleža i Širokog Brijega odigrali su veoma zanimljivu utakmicu u 18. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine, a meč je na kraju završen rezultatom 4:4.

Velež je vodio na poluvremenu rezultatom 3:0, golovima Dejanovića, Ikića i Haskića, međutim ni to im nije bilo dovoljno da na kraju pobede drugoplasirani tim na tabeli bosansko-hercegovačke lige. Odmah na početku drugog poluvremena Vukoja je iz penala smanjio na 3:1, da bi već u 50. minutu Velež ponovo došao do tri gola razlike golom Anđušića. Ali nije se predavala ekipa iz Širokog Brijega. Vukoja je ponovo bio strelac iz penala u 63. minutu, a samo dva minuta