Neprikosnoveni Dynamic pobedio Zdravlje u neizvesnoj završnici, Leskovčani bili na korak od senzacije

Jedan napad i jedan šut delili su košarkaše Zdravlja od prave sportske senzacije u duelu sa liderom na tabeli koji je pobedio rezultatom 69;66 (12:10, 22:18, 21:12, 14:26).

Na gostovanju u Beogradu, u duelu sa neprikosnovenim Dynamic Balkan Betom, Leskovčani su poraženi u neizvesnoj završnici u kojoj su imali i napad koji bi da je završen „trojkom“ odveo meč u produžetak. U neizvesnom prvom poluvremenu Beograđani su pred odlazak na odmor stigli do 6 poena prednosti (34:28). U nastavku bolja igra domaćina koji u jednom trenutku stiže i do veliki 19 poena razlike (28. minut 52:33). Do kraja ovog perioda Zdravlje dolazi do svoje igre i