Njukasl nastavlja da niže pobede, Arsenal se trijumfom učvrstio na prvoj poziciji

RTS 12.11.2022

Fudbaleri Njukasla savladali su Čelsi minimalnim rezultatom u okviru 16. kola engleske Premijer lige. Arsenal je u gostima bio bolji od Vulvsa sa 0:2(0:0).

Njukasl je pobedom izbio na treće mesto na tabeli, dok je Arsenal potvrdio vodeću poziciju. Meč između Njukasla i Čelsija nije obilovao prevelikim brojem uzbuđenja, jer su obe ekipe od prvog minuta igrale oprezno i strpljivo. Prvo poluvreme završeno je bez promene rezultata a sa jednim šutem Čelsija u okvir gola rivala. Drugo poluvreme je donelo malo više uzbuđenja jer su se ekipe otvorile i počele da igraju ofanzivnije. Džo Vilok je sa ivice šesnaesterca uputio