Ivić petom ulepšao trijumf crveno-belih: Rendulićevi puleni sigurni protiv Rada!

Hot sport 13.11.2022  |  HotSport

Zvezda ostvarila novu pobedu! U zaostaloj utakmici 11. kola Omladinske lige Srbije, Crvena zvezda je savladala Rad sa 3:1, čime su puleni Zorana Rendulića upisali još jedan trijumf.

Najlepši potez na meču viđen je u 13. minutu kada je David Ivić petom postigao gol, a u strelce su se još upisali razigrani Mateja Radonjić i kapiten Stefan Pirgić. Distribuirao je lopte na sjajan način i dva gola „namestio“ Luka Bošković, a partiju je asistencijom upotpunio i Pirgić. Crvena zvezda – Rad 3:1 (2:1) Stadion: „Tereni Omladinske škole FK Crvena zvezda“. Sudija: Andrija Stojanović. Strelci: Ivić u 13, Radonjić u 28. i Pirgić u 75. minutu za Crvenu