Радоњић растужио Теа: Панатинаикос након продужетака сломио отпор Виртуса – славио и Бајерн! (видео)

Хот спорт 23.11.2022  |  Андреј Жепачкић

Узбудљиво вече! Вечерас је комплетирано девето коло Евролиге са последње три утакмице.

Панатинаикос је у ОАКА арени био бољи од Виртуса 88:85 након продужетака. Био је то један меч са пуно преокрета. Боље су гости из Италије отворили сусрет и након уводних десет минута водили са 21:12. Момци Дејана Радоњића успели су да се консолидују у другој деоници и да на полувреме оду са само три поена заостатка – 41:38. Одржавао је Виртус вођство све до средине треће четвртине, када су зелени дошли до предности, која је ишла и до +7 (62:55). У последњи