"Trofej Kupa Evrope" u Beočinu: Stonoteniseri Radničkog obezbedili finale sa Olimpijakosom

RTV 26.11.2022  |  RTV

BEOČIN - Stonoteniski klub Radnički iz Beočina osvojio je prvo mesto u B grupi regiona C u prvoj fazi "Trofej Kupa Evrope" koji se održava u Beočinu.

Srpski šampion će se za prvo mesto i za šampionsku titulu boriti u nedelju (27. novembra) u 15 časova sa slavim grčkim Olimpijakosom koji je osvojio prvo mesto u grupi A. Radnički i Olimpijakos su osvajanjem prvih pozicija u takmičenju po grupama obezbedili plasman na završni Top 16 turnir "Trofej Kupa Evrope" koje će se održati u martu iduće godine. "Velika stvar za naš klub i za našu opštinu. Iskreni da budemo i sami smo sebe iznenadili ovim igrama. Odigrali smo