DEMONSTRACIJA SILE: Leskovčani pokazali Prokupčanima ko je ko u rukometu na jugu Srbije

Rukometaši Dubočice 54 pobedili su večeras pred svojim navijačima ekipu Topličanina rezultatom 31:23 (18:12).

Leskovčani su u derbiju juga Srbije bez većih problema izašli na kraj sa Prokupčanima. Gosti su morali da priznaju da se najbolji rukomet u ovom delu Srbije i dalje igra u Leskovcu. Domaćin je od početka do poslednjeg sudijskog zvižduka imao kontrolu nad dešavanjima na terenu. Već na poluvremenu, Leskovčani su imali šest nedostižnih golova prednosti što je klupi domaćina omogućilo da u završnici susreta pruži veću minutažu mlađim rezervistima koju je najbolje