Duško Ivanović ne zna za poraz: Crveno-beli preko Mornara stigli do devete pobede u nizu, nije pomogao ni sjajni rasel! (video)

Kurir 10.12.2022
Duško Ivanović ne zna za poraz: Crveno-beli preko Mornara stigli do devete pobede u nizu, nije pomogao ni sjajni rasel…

Košarkaši Crvene zvezde savladali su Mornar u meču 10. kola ABA lige rezultatom 93:77.

Izjednačena utakmica viđena je u prvoj četvrtini, koju su crveno-beli uspeli da završe sa tri poena prednosti, uz veoma dobru igru Bena Bentila. U drugoj četvrtini Zvezda je praktično prelomila utakmicu, jer je ovaj period igre dobila rezultatom 27:14. Stegli su odbranu crveno-beli, a u napadu su još više pojačali, tako da su na odmor otišli sa 16 poena razlike. U timu Zvezde prednjačili su Ben Bentil i Dalibor Ilić, dok je na drugoj strani očekivano najbolji bio