POLUVREME - Tandem Vildoza-Nedović nosi Zvezdu, priključio se Lazarević, ali Žalgiris vodi!

Sportske.net 13.12.2022  |  Sportske.net

Košarkaši Crvene zvezde u prepunom "Pioniru" igraju utakmicu 13. kola Evrolige protiv Žalgirisa.

Na poluvremenu crveno-beli gube rezultatom 37:36. Loše je Crena zvezda započela utakmicu, iako je prve poena postigao kapiten Branko Lazić nakon oduzete lopte i polaganja. Ubrzo je Kinan Evans zagospodario parketom i postigao dve trojke uz ofanzivni skok i polaganje, a na njegove poene nadovezao se u Ulanovas, te su gosti posle šest minuta imali +10 (15:5). Jedino je Lazić u ovom periodu bio strelac za crveno-bele, pored dvojke, postigao je i jednu trojku. Nakon