Stojković kao u najboljim danima: Srbin odbranio penal i postao heroj svog tima, kao u Južnoj Africi 2010. godine! (video)

Hot sport 16.12.2022  |  HotSport

Sjajna intervencija iskusnog čuvara mreže! Prvu pobedu u aktuelnoj sezoni nacionalnog prvenstva Saudijske Arabije ostvarila je ekipa Al Fejhe.

Ekipa čije boje brane Vladimir Stojković i Milan Pavkov bila je bolja od Al Kalija sa 2:1. Glavni ‘krivac’ za trijumf Al Fejhe je nekadašnji reprezentativac Srbije, Vladimir Stojković. Domaći sastav je poveo već u 17. minutu pogotkom Entonija Nvakema. Već u 31. minutu situacija se okrenula u korist protivnika. Sudija je pokazao na belu tačku, a odgovornost je na sebe preuzeo albanski fudbaler, Sokol Čikeši. Albanac je stao naspram Stojkovića, ali Vladimir je