Debi Kampaca obeležio ubedljivu pobedu Zvezde nad Borcem – na tribinama trans i zastave Argentine

RTS 25.12.2022

Košarkaši Crvene zvezde savladali su ekipu Borca sa 86:57 u dvorani "Aleksandar Nikolić" u okviru 12. kola ABA lige. Fakundo Kampaco uspešno je debitovao u klubu sa Malog Kalemegdana.

Rutinska pobeda Zvezde nad Borcem Košarkaši Zvezde su na svom parketu lako savladali ekipu Borca sa 86:57, a utakmicu je obeležio debi velikog pojačanja, reprezentativca Argentine Fakunda Kampaca. Nakon ubedljive prve četvrtine u kojoj su crveno-beli kontrolom skoka i dobrom igrom u odbrani kontrolisali i meč usledilo je opuštanje u drugoj deonici koju je Borac uspeo da dobije rezultatom 24:22 i na poluvremenu koliko-toliko smanji prednost domaćina na 45:37. Treća