Lejkersi deklasirali Orlando, dobra partija Bogdanovića u porazu Atlante od Indijane

RTS 28.12.2022

Indijana Pejsersi su lako savladali Atlantu Hoks Bogdana Bogdanovića 129:114, srpski reprezentativac odigrao je dobru partiju. Los Anđeles lejkersi su lako savladali orlando medžik 129:110.

Lejkersi su nakon serije od četiri poraza uspeli da upišu pobedu. Los Anđeles lejkersi su u gostima lako savladali Orlando pred 20 hiljada navijača u "Emvej centru". Već u prvoj četvrtini nakon koje su imali sedam poena prednosti Lejkersi su pokazali da su izuzetno raspoloženi za utakmicu protiv Orlanda. U nastavku meča tim sa Kalifornije nastavio je da povećava svoju prednost, prvo na poluvremenu na kom su imali 11 poena prednosti. U drugom poluvremenu, ekipa koju