Mbape heroj Pariza, Nejmar isključen: PSŽ jedva bez Mesija, Markinjoš pogodio na obe strane, potpuno ludilo!

Kurir 28.12.2022

Fudbaleri PSŽ- a pobedili su Strazbur sa 2:1 u utakmici 16. kola francuske Lige 1.

PSŽ je poveo u 14. minutu. Nejmar je izveo prekid, a Markinjos glavom loptu skrenuo u mrežu Strazbura. Uspeo je Strazbur da stigne do izjednačenja i to u 51. minutu, a ovog puta Markinjos je bio u ulozi strelca autogola. Pokušao je da izbije loptu posle centaršuta, uradio je to nespretno i savladao golmana PSŽ-a. Ipak, duboko u nadoknadi, u šestom minutu, dosuđen je penal koji je Kilijan Mbape pretvorio u gol za pobedu Parižana. Utakmicu je obeležio Brazilac Nejmar