Crveno-beli slavili na teškom gostovanju! Zvezda se dugo mučila, a onda je "upalila motore" i slomila hrabre Splićane!

Kurir 02.01.2023

U okviru 13. kola ABA lige košarkaši Crvene zvezde pobedili su Split na gostovanju rezultatom 72:63.

U prvom poluvremenu viđena je velika borba. I jedni i drugi su igrali vrhunsku odbranu, te je zbog toga viđeno malo poena u prvih 20 minuta. Splićani su jako ušli u meč, nisu želeli da se predaju, već da pokažu zube aktuelnom šampionu ABA lige. Zvezda je u oslabljenom sastavu došla u Dalmaciju, pošto na današnjem meču Duško Ivanović nije mogao da računa na Luku Vildozu, Hasana Martina, Nikolu Ivanovića i Miroslava Raduljicu. Gosti su ušli nešto konkretnije u drugo