Rapsodija Partizana kakva se retko viđa! Crno-beli u NBA modu "rasturili" Zadrane, Grobari su jedva čekali baš ovakvog Avramovića!

Kurir 02.01.2023
Rapsodija Partizana kakva se retko viđa! Crno-beli u NBA modu "rasturili" Zadrane, Grobari su jedva čekali baš ovakvog…

Partizan je u 2023. godinu ušao na najbolji mogući način, pošto je pred svojim navijačima u okviru 13. kola ABA lige pobedio Zadar ubedljivim rezultatom 114:77.

Crno-beli su veoma raspoloženo ušli u današnju utakmicu, pa su vrlo rano uspeli da steknu prednost koju su održavali gotovo tokom svih 40 minuta. Energija kod igrača Partizana bila je na zavidnom nivou, što se posebno dopalo treneru Željku Obradoviću, ali mu je zasmetala odbrana kod svojih pulena, s obzirom da je Partizan u prvom poluvremenu primio čak 49 poena. Žoc je u ovom meču mogao da računa i na Balšu Koprivicu koji se oporavio od povrede, a sjajno je igrao