Dupla nula na poluvremenu, A onda 45 minuta iz snova: Totenhem ‘pregazio’ Kristal Palas na gostovanju! (video)

Hot sport 04.01.2023  |  HotSport

Izabranici Antonija Kontea briljirali su protiv neugodnog rivala! U okviru 19. kola Premijer lige Engleske, fudbaleri Totenhema zabeležili su veoma ubedljiv trijumf na gostovanju Kristal Palasu.

Nakon tvrdog odmeravanja snaga i igre bez pogodaka u prvom poluvremenu, Totenhem je u nastavku brojao do četiri, a odgovora nije bilo (0:4). A FOURmidable showing in South London 💙 pic.twitter.com/A7ZoemvOjP — Tottenham Hotspur (@SpursOfficial) January 4, 2023 Teško je bilo i zamisliti ovakav konačan ishod, s obzirom da je domaći sastav bio čak i bolji rival u prvih 45 minuta. Sve je počelo tri minuta nakon najduže pauze, kada je nakon sjajne asistencije Ivana