Odigrane utakmice osmine finala Dnevnikovog turnira

Dnevnik 08.01.2023  |  Dnevnik.rs

Prošlogodišnji vicešampion Dnevnikovog turnira MM Braća Milanović ostaje u konklurenciji ovogodišnjeg takmičenja, pošto je sa 2:0 pobedio ekipu Puača Erker inžinjering u prvoj u od osam utakmica osmine finala u seniorskoj konkurenciji.

Energija Puačinih omladinaca, koji su do osmine finala najavljivali borbu za medalje, utopila se u iskustvom do perfekcije skockanoj kombinatorici Milanovićevog kolektiva. Prvi gol, još u petom minutu, postigao je Maravić, da bi u trećem minutu nastavka Mirosavljev iz penala sa sedam metara, posle tri kornera, savladao Šovljanskog. Priliku da rezultzat prepolovi i šansu svojoj ekipi uveća u finišu propustio je Pribić tri minuta pre kraja iz kaznenog udarca. Kada