L1 - Šampion sveta Mesi se vratio u Pariz i odmah pogodio, Nejmar mu pravio društvo, a Mbape odmarao!

Sportske.net 11.01.2023  |  Sportske.net

Fudblaeri Pari Sen Žermena savladali su Anže rezultatom 2:0 u meču 18. kola francuske Lige 1.

Ovaj susret obeležio je povratnički gol Lionela Mesija koji se vratio na teren nakon što je krajem prošle godine osvojio Mundijal u Kataru sa Argentinom. U sastavu "svetaca" bio je i Brazilac Nejmar, dok je Kilijan Mbape bio na poštedi večeras. Domaći su poveli već u petom minutu golom Uga Ekitikea koji je večras menjao Mbapea. Na drugi pogodak čekalo se sve do 72. minutu kada je sjajnu akciju Parižana golom krunisao Mesi. Večeras je zablistala Nica sa novim