A onda me je pitao kada idemo na sledeću?! Rikardo nije želeo da ide na KK Partizan, ali je Natho uspeo da ga ubedi - evo i kako!
Kurir 16.01.2023

Košarkašku utakmicu između Partizana i Monaka iz prvog reda gledali su i fudbaleri Parnog valjka, Bibras Natho i Rikardo Gomeš.
Iskusni Izraelac je kako kaže, jedva nagovorio Rikarda da pođe sa njim u Arenu i oseti tu atmosferu. - Da prvo nije bio zainteresovan, ali sam ga nagovorio i otišli smo na meč. Međutim, znao sam da je samo potrebno da oseti atmosferu i sjajno iskustvo i da će se sve promeniti i bio sam u pravu! Odmah nakon utakmice me je pitao kada idemo na sledeću?! Pogledali smo na internetu kada je sledeća utakmica i dogovorili se da ćemo ponovo da idemo u Arenu. Ovog puta ću