Kup kralja - Barsa "petardirala" trećeligaša sa drugim timom, blistali Leva, Rafinja i Kesi!

Sportske.net 19.01.2023  |  Sportske.net

Fudbaleri Barselone plasirali su se u četvrtfinale Kupa kralja pošto su večeras u gostima pobedili trećeligaša Seutu rezultatom 5:0.

Ćavi Ernandes je izveo potpuno drugačiji sastav nego u nedelju u finalu Superkupa Španije, od startera sa tog meča danas je započeo samo - Robert Levandovski! Poljak će odrađivati suspenziju još dve ligaške utakmice, pa je Ćavi odlučio da i danas zaigra od prvog minuta. Ipak, i drugi tim Barse bio je prejak za Seutu, a prvi pogodak postigao je Rafinja. Brazilac je u 41. minutu prihvatio loptu od Kesija, namestio se i sa nekih 20 metara pogodio ugao za 0:1. Barsa je