Из РФК Графичар у елитну дивизију у Француској: Сенегалац Фалу Фол (18) остварио историјски трансфер прешавши у редове Ремса!
Хот спорт 27.01.2023 | ХотСпорт

Досадашњи првотимац РФК Графичар, Фалу Фол из Сенегала, постао је нови члан француског Ремса! После успешно обављених лекарских прегледа, данас је потписан званични уговор и у наставку сезоне досадашњи Графос водиће дуеле са асовима као што су Меси, Мбапе, Неимар, Лаказет и други.
Реч је о историјском трансферу с обзиром на то да је ово први прелазак једног играча из другог ранга такмичења српског фудбала директно у лигу велике петорке. Фалу (18) игра на позицији централног бека, а за свега шест месеци у сениорском погону Графичара успео је да учврсти своје место у првом тиму и покаже изузетан квалитет и таленат, који није промакао скаутима клуба из Француске. ФОТО: РФК Графичар Ове сезоне је играч из Сенегала и некадашњи члан Дакар











