Zvezda se saplela na prolećnoj premijeri

Sputnik 04.02.2023

Fudbaleri Crvene zvezde i Vojvodine podelili su bodove na prolećnoj premijeri u Superligi - 1:1 (1:1). Pred oko 20.000 gledalaca, po prohladnom vremenu na Marakani, u meču posvećenom Siniši Mihajloviću, oba pogotka viđena su u prvom poluvremenu.

Zvezda je bolje otvorila utakmicu, debitovao je Argentinac Vigo, ali je Vojvodina prva stigla do prednosti u 25. minutu preko mladog Uroša Kabića. Istina, pogodak ide malo i na dušu Milana Borjana koji je slabo reagovao posle udarca mladog fudbalera. Radost Novosađana trajala je kratko, samo dva minuta. Kanga je sjajno proigrao Kataija, a Zvezdin plejmejker još lepše lobovao neodlučnog golmana Carevića sa leve strane kaznenog prostora za izjednačenje. Do odlaska