Ilićeve izmene urodile plodom, preokret CSKA i ubedljiva pobeda za povratak na vrh tabele!

Sportske.net 12.02.2023  |  Sportske.net

Kako smo i najavili pre par dana, ovog vikenda je počeo drugi deo sezone u Bugarskoj, gde su glavni kandidati za osvajanje titule jedanaestostruki uzastopni šampion Ludogorec i najtrofejniji bugarski klub CSKA iz Sofije, koji sa klupe predvodi srpski trener Saša Ilić.

Ludogorec je juče slavio u Varni protiv poslednjeplasiranog Spartaka sa 2:1 i prenoćio na vrhu tabele, ali danas je Ilićev CSKA ponovo preuzeo lidersku poziciju na kojoj je i završio prvi deo sezone. CSKA je danas gostovao u Staroj Zagori, gde je posle preokreta savladao domaći Beroe sa 4:1, pa sada na vrhu tabele ima 47 bodova, jedan više od Ludogoreca. Prvo poluvreme završeno je bez golova, a početkom drugog Simeon Mečev je doveo domaće u vođstvo. Par minuta