Milan sačuvao rano vođstvo protiv bledog Totenhema, odluka pada u Londonu

RTS 14.02.2023

Fudbaleri Milana savladali su na "San Siru" ekipu Totenhema 1:0 u prvom meču osmine finala Lige šampiona. Jedini gol na utakmici postigao Brahim Dijaz još u sedmom minutu. Priliku za revanš Totenhem će imati za tri nedelje, kada će se iste ekipe sastati u Londonu.

Totenhem bez oružja u Milanu, Brahim Dijaz za prednost rosonera Mnogo više se oečkivalo od Milana i Totenhema u prvomm meču osmine finala Lige šampiona, a na kraju će verovatno zadovoljni biti samo treneri dve ekipe, Stefano Pioli i Antonio Konte. Meč na "San Siru" rešen je već u sedmom minutu, kada je Brahim Dijaz iz trećeg pokušaja uspeo da savlada golmana gostiju Forstera i donese veliku radost mnogobrojnim domaćim navijačima, koji plasman u četvrtfinale Lige