Gordan Petrić: Sve čestitke momcima na zalaganju, nadamo se pozitivnom ishodu u Beogradu

Euronews 16.02.2023  |  Autor: Euronews

Trener Partizana Gordan Petrić govorio je posle pobede njegove ekipe u Kišinjevu, gde je u prvom meču šesnaestine finala Lige konferencija savladan Šerif iz Tiraspolja 1:0 (1:0).

Crno-beli slavili su golom Rikarda Gomeša u finišu prvog poluvremena, a prednost su sačuvali do kraja utakmice, uprkos crvenom kartonu Igora Vujačića, koji je zbog grube igre napustio teren u 50. minutu. "Sve čestitke momcima na zalaganju. Rekao sam da nas čeka težak meč, što se i pokazalo kao tačno. Mislim da smo mogli da bolje reagujemo u nekim trenucima u prvom poluvremenu. Da smo bili mirni na lopti, verovatno bismo postigli još koji gol. Međutim, zadovoljni