Potpuni haos, bruka i Zvezda u finalu: Crveno-beli bez isključenog Ivanovića posle čudesnog preokreta srušili Partizan u Nišu!

Kurir 17.02.2023
Potpuni haos, bruka i Zvezda u finalu: Crveno-beli bez isključenog Ivanovića posle čudesnog preokreta srušili Partizan u…

Košarkaši Crvene zvezde savladali su Partizan u drugoj utakmici polufinala Kupa Radivoja Koraća u Nišu rezultatom 73:83 Zvezda će se u finalu u subotu od 21 čas sastati sa Megom koja je u prvom duelu savladala FMP.

Zvezda je u 12. minutu ostala bez isključenog trenera Duška Ivanovića, što je bio veliki hendikep za crveno-bele. Partizan je to iskoristio i nakon izjednačenog starta došao čak do +18 u jednom momentu, ali je Zvezda ipak spustila na -10 na poluvremenu. Zvezda je preko Kampaca i Vildoze u nastavku stigla do svega -3 50:47 Crveno-beli su uskoro došli do potpunog preokreta najviše zahvaljujući Petruševu i poveli na isteku treće deonoce 58:59 Zvezda početkom četvrtre