Opšta ludnica i magija mesija u 95. Minutu! PSŽ prosuo 2:0, pa do 87. minuta gubio! Argentinac lepoticom doneo pobedu! (video)

Kurir 19.02.2023
Opšta ludnica i magija mesija u 95. Minutu! PSŽ prosuo 2:0, pa do 87. minuta gubio! Argentinac lepoticom doneo pobedu…

Fudbaleri Pari Sen Žermena ostvarili su pobedu protiv Lila rezultatom 4:3 na neverovatan način.

Trijumf Parižanima doneo je Lionel Mesi pogotkom iz slobodnog udarca u 95. minutu. Uživala je publika na "Parku Prinčeva" u Parizu, ali se potom i nervirala, jer je PSŽ ispustio prednost od 2:0 do koje je stigao golovima Kilijana Mbapea u 11. i Nejmara u 17. minutu. Bafode Dijakite je bio strelac gola za Lil u 24. minutu, a izjednačenje je doneo Džonatan Dejvid u 58. minutu utakmice. Brzo su stvari postale katastrofalne po domaćina i aktuelnog lidera prvenstva