Hrvat udario na Srbina – ispričao priču o ograničenju i „nestajanju“: „Sačekaćemo ga“

Sputnik 21.02.2023

Fudbaleri Torina neočekivano su se sapleli pred svojim navijačima protiv fenjeraša Kremonezea (2:2), a bio je to povod trener Ivan Jurić izrazi javno nezadovoljstvo zbog partije jednog od trojice Srba u redovima „bikova“. Na udaru se našao krilni napadač Nemanja Radonjić, koji prema rečima hrvatskog stručnjaka može i mora više.

Torino koji je deveti na tabeli Serije A i koji i dalje ima šanse da se domogne evropskih takmičenja naredne sezone, okliznuo se protiv poslednjeplasiranog tima koji ni posle 23 odigrana kola u italijanskom šampionatu ne zna za pobedu. A mogli su da dođu do nje gosti iz Kremonezea koji su posle vodećeg gola Antonija Sanabrije iz penala u 41. minutu, uspeli u nastavku dvaput da šokiraju Vanju Milinković-Savića i da u potpunosti preokrenu rezultat. Torino je u 75.